Barrier gatdoeken van Molnlycke voor steriele afdekking tijdens kleine en grotere ingrepen. Deze uitvoering heeft een zelfklevend gat van 11 cm en een formaat van 100 x 125 cm. Verpakt per 2 x 20 stuks.
- Zelfklevend gat van 11 cm: fixeert rond het werkgebied en houdt de afdekking op zijn plaats
- Formaat 100 x 125 cm: ruim oppervlak voor steriele afdekking rond de ingreep
- 100 x 125 cm met gat 11 cm: per 2 x 20 stuks verpakt
Deze Barrier gatdoek van Molnlycke is ontwikkeld als steriele afdekdoek met een zelfklevende opening voor het afdekken van het behandelde gebied. Het formaat van 100 x 125 cm biedt een ruim afdekvlak, terwijl het gat van 11 cm rond de interventie een duidelijke opening houdt voor toegang tot het werkgebied. Daardoor blijft de doek strak gepositioneerd tijdens de procedure.
De zelfklevende rand rond het gat geeft extra zekerheid bij het aanbrengen. De afdekdoek hecht direct op de huid of op het gekozen oppervlak en blijft daardoor goed liggen tijdens de ingreep. Dat is van waarde wanneer nauwkeurige positionering nodig is en de afdekking niet mag verschuiven.
Het product wordt geleverd per 2 x 20 stuks. Dat betekent een totale verpakking van 40 doeken, handig voor afdelingen en behandelruimtes waar deze maat regelmatig wordt gebruikt. De uitvoering is gericht op een consequente, steriele afdekking met een duidelijke opening van 11 cm, zonder extra handelingen rond het positioneren van losse doeken.
De afmeting van 100 x 125 cm maakt deze gatdoek breed inzetbaar binnen diverse kleine chirurgische of poliklinische toepassingen. Het grotere doekoppervlak geeft voldoende dekking rondom het behandelde gebied, terwijl de centrale opening de toegang tot de ingreep vrijlaat. Zo combineert deze uitvoering een ruim afdekvlak met gerichte blootlegging van alleen het noodzakelijke gebied.
Zoek je meer steriele afdekmaterialen in dezelfde productgroep, bekijk dan ook
Bekijk alle Steriele gatdoeken.