Met de Peha-soft Nitril Wit kies jij voor een latexvrije onderzoekshandschoen die door de soft-touch afwerking aanvoelt als een tweede huid. Deze witte nitril handschoen combineert een hoog tastgevoel met betrouwbare bescherming tegen pathogenen en chemicaliën. Ideaal voor dagelijks gebruik in de klinische praktijk waarbij precisie en comfort vooropstaan.
De Peha-soft Nitril Wit onderscheidt zich door een extreem dunne wanddikte en een speciaal gechloreerde binnenzijde, wat zorgt voor een superieur tastgevoel en moeiteloos aantrekken. Deze poedervrije handschoen biedt een latexvrij alternatief met een soft-touch textuur, waardoor handvermoeidheid tijdens langdurige medische procedures en onderzoek aanzienlijk wordt verminderd.
In een medische omgeving waar hygiëne en tastzin hand in hand gaan, is de keuze voor de juiste handschoen bepalend voor jouw werkplezier en veiligheid. De Peha-soft Nitril Wit is ontwikkeld door Hartmann om de voordelen van latex — elasticiteit en gevoel — te bieden in een nitril variant. De witte kleur zorgt voor een professionele uitstraling en maakt het direct zichtbaar wanneer de handschoen gecontamineerd is met vloeistoffen.
De Peha-soft Nitril Wit is verkrijgbaar in de volgende maten om een optimale pasvorm te garanderen:
Ja, doordat de Peha-soft Nitril Wit poedervrij en latexvrij is, wordt het risico op huidirritatie en allergische reacties geminimaliseerd. De soft-touch afwerking is bovendien milder voor de huid bij langdurig dragen.
Zeker, deze handschoenen zijn geclassificeerd als medisch hulpmiddel klasse I conform de Medical Device Regulation (MDR) en voldoen aan de EN 455 kwaliteitsnormen.
Hoewel nitril een goede barrière biedt, adviseren wij voor specifieke blootstelling aan cytostatica altijd de officiële resistentietabel van Hartmann te raadplegen of te kiezen voor een handschoen met een hogere wanddikte.
Functioneel zijn ze nagenoeg gelijk. De witte variant wordt vaak gekozen in omgevingen waar een hygiënische, neutrale uitstraling gewenst is of waar kleurcontrast met vloeistoffen belangrijk is voor inspectie.
Standaard bevat een dispenserdoos 100 stuks (maat XS t/m L) of 90 stuks (maat XL). Dit kan variëren per verpakkingsgrootte; controleer altijd de specifieke productselectie.
